podobná díla k Projekty


rap a text: MC Severák; hudba: Frank Nora Midnight Casette System
přidáno 26.11.2014
hodnoceno 23
čteno 1468(27)
posláno 0
hudba a druhý hlas: Johanka
přidáno 29.01.2015
hodnoceno 15
čteno 1546(30)
posláno 0
přidáno 16.01.2015
hodnoceno 10
čteno 1557(17)
posláno 0
tak jo trošku jsem si ujela
přidáno 19.08.2014
hodnoceno 14
čteno 1697(28)
posláno 0
přidáno 07.03.2015
hodnoceno 14
čteno 1927(33)
posláno 0
Můj volný překlad slavné písně Boba Dylana. Odkaz na verzi, podle které jsem to psal najdete v komentáři 1.2. 2013, čas 6.13. Pokud to chce někdo s hudbou.
přidáno 31.01.2013
hodnoceno 19
čteno 6960(27)
posláno 0
Tak jsem se konečně dokopala k videu a trochu umělečtějšímu zpracování. Snad se bude líbit!
přidáno 02.05.2015
hodnoceno 5
čteno 1191(10)
posláno 0
přidáno 06.03.2016
hodnoceno 6
čteno 2232(14)
posláno 0
inspirováno povídkou I umřít se musí umět od Timelady, jedním filmem, který jsem neviděl, a písněmi Vladimíra Vysockého. Hudba je již objednána.
přidáno 19.07.2016
hodnoceno 4
čteno 1491(10)
posláno 0
text: Severák, hudba a zpěv: Johanka
přidáno 20.01.2015
hodnoceno 12
čteno 1612(24)
posláno 0
Jedna z mých nejoblíbenějších písní. E
přidáno 16.02.2008
hodnoceno 6
čteno 1747(37)
posláno 0
přidáno 16.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1560(25)
posláno 0
Zkusila jsem vybrnkávání, jak jste chtěli. Asi na stočtyřicettisícdvěstěčtyřicátýdruhý pokus se to jakž takž povedlo. Je to spíš taková miniaturka, než cokoli jiného.
přidáno 16.01.2012
hodnoceno 23
čteno 2337(69)
posláno 0
Skladba, která pod mýma rukama vznikala postupně, s láskou a nenávistí, celkovým zmatkem a změtí kouřů v hlavě, tak snad se bude líbit.))
přidáno 16.02.2015
hodnoceno 10
čteno 1565(19)
posláno 0
přidáno 12.06.2020
hodnoceno 12
čteno 1036(10)
posláno 0
Vím o těch špatných přízvucích ve zpěvu, ale snad tu drobnost kamarádce (autorka hudby) odpustíte...
přidáno 19.01.2009
hodnoceno 11
čteno 3927(32)
posláno 0
Pro Tebe!
přidáno 08.10.2014
hodnoceno 11
čteno 1517(16)
posláno 0
Vždycky bylo mým snem složit písničku v elfštině. Tak tu je. Elfologové se zdrží svých komentářů, vím že to není gramaticky správně. Používala jsem prostý slovník Quenijštiny stažený z internetu. A omlouvám se za jeden ten zkažený tón.
přidáno 04.04.2012
hodnoceno 26
čteno 2290(62)
posláno 0
přidáno 23.04.2014
hodnoceno 5
čteno 1819(19)
posláno 0
1|2|3

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming