|
mojesracka
|
|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
Na motivy Nine Inch Nails.
|
|
|
|
další z hodiny matematiky :)... byla bych ráda, kdybyste byli tak hodní a zanechali mi tu komentář :)
|
|
asi celkem uhozená... ale co víc byste mohli chtít...
čtěte pouze na vlastní riziko... nebezpečí újmy na zdraví a životě...
|
|
Další lehce pesimistické a jedna z mých prvních :-)
|
|
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
|
|
potřebovala bych ji
|
|
...
|
|
:)
|
|
koncert HIM v Praze se mimořádně vydařil...i noc...s pugetem žlutých tulipánů a sklenicí vína;-D...v takovou noc se prostě spát nechodí...
|
|
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
|
|
|
|
Belgie + noc + horko + dusno + bouřka + komáři :)
PS: foto vlastní, Bruggy :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
slnečnica řekla o DDD :Majster "vesmírnej poetiky". Vždy, keď čítam Jeho verše, akoby som sa na okamih dotkla hviezd. Skutočný zážitok, ďakujem, pán D. ;)


