|
finále :)
|
|
|
|
.. pokračování
|
|
|
|
Můj milý.. zvu tě na příjemně dráždivou procházku voňavou zahradou našich utajených snů, představ a přání.. zahradou, kde se může vše..
|
|
Občas napíšu dílo jako bych byl žena.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inspirována díly jako Hoří!, Poprvé atd. jsem se rozhodla pokusit se o vlastní povídku na jedno písmeno. Není příliš dlouhá, ale jistěže ovšemže poučná. :D :)
|
|
Malý tajemství...
|
|
|
|
Kraťoučká, myslím, že stačí :)
|
|
|
|
.. ale vážně, jen kousek.. pro začátek ;)
https://www.youtube.com/watch?v=6ceWQ2E2YVE&list=UUlaRBVGptGapzzYFYb0nkew&index=18
|
|
Kdo hledá, ten najde.
|
|
|
|
a nepřestat
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
napp1ng bookworm» narozeniny
Vladan [14], marinka [10], Gabriela Malá [2]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Delivery :Teress! nejvetsi spisovatelka! a ja se tesim az za to budes brat tucny prachy:D huu to se budem mit!:-) davej to tak jako do ted;) ses nejlepsi segra na svete)

