|
|
|
Už si nestěžuji, už to krásné mám, ne na dítě se nevymlouvám, žena mi syna dala a mě můza políbila.
|
|
|
|
Zase jedna smutná na kamaráda kterého jsme vždy brali a ptám se sám sebe proč ty hodní odchází dřív jak ti zlý.
|
|
Další má báseň která naději dala ale v zápětí vzala
|
|
bojím se ...
|
|
|
|
(zmizel)
|
|
|
|
jedna postarší nepohádka, asi jak teď prší...
|
|
"Život... Co vy můžete vědět o životě... " -- depresivní robot Marvin
|
|
|
|
|
|
Pro mého syna.
|
|
Prostě pocitovka z mého života
|
|
O životě, o smrti - i o těch mnoha znovuzrozeních v rámci jednoho života...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)

