|
BV
|
|
čítaj čin čan
|
|
rozhovor
|
|
|
|
Historicky prvá báseň v českom jazyku písaná rukou Slnečnice. Nie som si istá gramatikou, takže smelo do mňa! K názvu ma inšpiroval Nowiš svojím dielom, dúfam, že sa neurazí... ;).
Odkaz pre puera: Ide o čiastočnú fikciu.
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0
|
|
... už nemám silu modliť sa a prestávam veriť, dúfať...
http://www.youtube.com/watch?v=JM-m9JPqB0k
|
|
|
|
NO COMMENT... staré bôle vychádzajú napovrch...
|
|
Slnečnica by tak veľmi chcela chápať veci medzi nebom a Zemou...
|
|
|
|
... som vždy chcela ;))
Odkaz pre Puera: Je to fikcia.
|
|
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
|
|
Romanťárna po dlouhé době :)
|
|
|
|
Pred pár dňami mi bolo vytknuté, že sa poézii málo venujem, tak si to užite...! ;)
|
|
.. tohle bylo původní dílko, které jsem vložila do soutěže.. ve výsledku mi přišlo moc seriozní, suchý a průhledný, co se týká autora, takže jsem nakonec šla vymyslet "vyzpívaný stropy" :)) (https://www.psanci.cz/tema_dilo.php?kus_id=311-vyzpivane-stropy) a nelituju! :D
|
|
...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lay [18], Ell [14], Petr Dudek [13], Tessa [8], stany16 [7], Dandy [6], JSH [5], nepopsáno. [4], Ice_Queen [1]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )

