|
Inspirováno jinde, ne z mé zkušenosti, ne z mého života, je to takové smutné vcítění. :(
|
|
|
|
|
|
|
|
Jsem ráda že jsem se mohla zúčastnit voleb.
|
|
|
|
|
|
|
|
co k tomu dodat no... snad jen, že to nemá být líbivá básnička o kočičkách a sluníčku
|
|
Včera jsem se po dlouhé době podíval na jedno zajímavé místo. Byla by zajímavější, kdybych jí psal ještě ten večer :)
|
|
Ze sbírky: "Básně Nebásně" - Kdo četl knihu, nebo alespoň viděl film, tak lépe pochopí...
|
|
Jedině jako piráti můžeme být svobodný
|
|
|
|
Taková, něčím jiná báseň, napsána do malého bločku při sledování filmu, respektive reklam. Ale to jí na upřímnosti neubírá. Teda, snad ne.
|
|
Rozhýbat sochy, aby se smály.
|

