|
myslím, že jsem erotickou báseň ještě nevkládala, nebo jo?
|
|
:c)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mohl by to být Rap, nebo říkanka pro odrostlejší děti.
|
|
|
|
|
|
|
|
Básničku jsem psala opravdu prvního máje roku 2011.
|
|
Je sice starší a ten text už nejsem tak úplně já... ale mám jí ráda..
..nehledej rýmy, prostě čti nahlas a nech to plynout...
|
|
http://youtu.be/tqLh6rQqkoA
|
|
V mládí jsem preferoval vyšší cíle, s přibývajícím věkem shledávám, že i ty nižší stojí za pozornost. Dílo může vyvolat o mně falešnou iluzi, ve skutečnosti jsem vůči ženám ostýchavý. Je to jen taková slovní hříčka.
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=9tLFvqipn98
|
|
|
|
|
|
...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dark mind [18], MidnightlyFairy [18], seeeta [17], kokot [16], Kayky_Minor [15], Ninna [15], Irena [13], Blackberry [7], Vlčísen [3]» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.

