|
Co s takovým ožralou.
|
|
"Nevím, jaké zbraně budou použity ve 3. světové válce, ale vím, že v té následující to budou zase jen pěsti a klacky." [Albert Einstein]
|
|
Zas trochu naivní. Podle jedné z nejoptimističtějších písniček, co znám. Promiňte :-)
|
|
Hrabě lidumil.
|
|
Bádala jsem na netu po svých předcích. Tohle je výsledek.
|
|
Svěrákovská inspirace.
|
|
není vše a vždy racionální "..."
|
|
věřte tomu nebo ne, ale báseň obsahuje narážku na špionážní thriller Tři dny kondora
|
|
|
|
|
|
Možná bych to už měla říct otevřeně a na "plná ústa" jak se říká!
|
|
Umí v tom chodit.
|
|
Je to tak asi rok nazpět, kdy v jednom malém baru na benešovském nádraží všem žíznivým bratrům nalévala sestra životodárné tekutiny. To se to pilo, až se někdy i přepilo... Žel už tam není. Vzpomínám s láskou. Takže pro Tebe, Kamilko. A taky pro všechny padlé bratry...
|
|
|
|
Písňový text. Audio na SoundCloud.com/tomcortes.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Singularis řekla o Meluzina :Skvěle ovládá kritické myšlení a polemiku, vyzná se v politice i literatuře, umí poradit a její rady jsou tvůrčí a hodnotné, stejně jako myšlenky v jejích dílech.

