|
|
|
|
|
|
|
a Jemu... jsem taky ještě nepoděkoval...
|
|
Dva malé obrázky. Chtěl bych mít čas...
|
|
|
|
|
|
|
|
Jen pár slov, možná bez významu, možná význam mají.
Ze sbírky Mozaika.
|
|
Další starší věc. Už si nevybavím, co přesně mi dalo impuls, ale snad vyzní nadčasově.
|
|
|
|
|
|
parafráze na H. Pawlowskou
|
|
.. taková blbůstka, která mě napadla.. :))
|
|
Báseň na přání. Berte, prosím, s nadsázkou. :-)
|
|
|

