|
|
|
Veľa ma naučila, často rozmýšľam, či...
|
|
|
|
Pro DP, za to, jaký je vnímavý a za to, že tu je
|
|
|
|
|
|
Tato báseň je věnovaná mému nejlepšímu kamarádovi Vojtovi Niklickému který tu už boužel není . Předem se omlouvám za chyby ale pro teď by ste mi je mohly odpustit . Vojta umřel ve 14 letech na rakovinu plic . Budou tomu 2 roky. Znal jsem ho 12 let.
|
|
Pro osobu, která ví, že je ji to věnováno.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Něco ze mě vypadlo..
|
|
|
|
Inspirováno fotografií
|
|
https://youtu.be/km0m4EGxRxc?si=2M5K_pY3p7lj_YOa
|
|
|
|
sorry za chyby sem na sracky v olmiku a vzdycky zustanu posledni, MOC CHYB, dlouhy nezazivny po pravde a bez lasky protoze....Zlato27 klepe na konec jara a vic z toho asi nedam
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sophia [18], hidden [12], Kristýna [2], vercaambro [1]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)

