podobná díla k Geneze


přidáno 29.03.2013
hodnoceno 21
čteno 2012(40)
posláno 0
Prý jsou muži z marsu a ženy z venuše a proto vnímáme každý jinak....a přesto toužíme každý po porozumnění:-)
přidáno 08.06.2012
hodnoceno 14
čteno 2116(21)
posláno 0
hry lásky a mámení..............
přidáno 19.01.2012
hodnoceno 17
čteno 1999(25)
posláno 0
s úsměvem a nadhledem:-)
přidáno 13.12.2011
hodnoceno 18
čteno 1763(31)
posláno 0
jednou jsme dole , jednou nahoře....
přidáno 12.06.2012
hodnoceno 14
čteno 2348(26)
posláno 0
běžné ráno trochu s úsměvem.......:-)
přidáno 19.02.2013
hodnoceno 14
čteno 2223(23)
posláno 0
malé pohlazení
přidáno 03.12.2015
hodnoceno 21
čteno 1679(47)
posláno 0
Malé zamyšlení nad touhle něžnou kytičkou.Nejen její krása, ale i její název mě trochu vyprovokoval k psaní :-))
přidáno 01.08.2012
hodnoceno 20
čteno 2168(33)
posláno 0
Lehce provokační úvaha z nežádaného úhlu. Věnováno všem smuténkujícím autorům.
přidáno 13.01.2015
hodnoceno 46
čteno 1908(38)
posláno 0
malé zamyšlení o duši muže , snad romantika:-)
přidáno 04.05.2012
hodnoceno 13
čteno 1987(23)
posláno 0
přidáno 01.07.2015
hodnoceno 15
čteno 2078(31)
posláno 0
trochu klišoidní báseň pro pobavení kolegů kritiků odborníků... ale mně se líbí...
přidáno 11.02.2015
hodnoceno 33
čteno 2021(31)
posláno 0
jen takový momentální nápad..psaný s nadsázkou..ostatně jako skoro vždy:-)
přidáno 23.02.2009
hodnoceno 17
čteno 1872(37)
posláno 0
malá zimní deprese:-))
přidáno 07.02.2012
hodnoceno 10
čteno 2360(24)
posláno 0
..co dodat..
přidáno 13.06.2012
hodnoceno 9
čteno 1573(16)
posláno 0
jako vždy s úsměvem
přidáno 23.11.2011
hodnoceno 11
čteno 1846(22)
posláno 0
přidáno 18.06.2012
hodnoceno 5
čteno 1502(24)
posláno 0
přidáno 03.12.2011
hodnoceno 8
čteno 1773(28)
posláno 0
přidáno 20.01.2012
hodnoceno 8
čteno 1706(26)
posláno 0
Ty a Já, den poté
přidáno 30.07.2013
hodnoceno 14
čteno 1953(21)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming