|
Prý jsou muži z marsu a ženy z venuše a proto vnímáme každý jinak....a přesto toužíme každý po porozumnění:-)
|
|
s úsměvem a nadhledem:-)
|
|
jednou jsme dole , jednou nahoře....
|
|
běžné ráno trochu s úsměvem.......:-)
|
|
malé pohlazení
|
|
Malé zamyšlení nad touhle něžnou kytičkou.Nejen její krása, ale i její název mě trochu vyprovokoval k psaní :-))
|
|
Lehce provokační úvaha z nežádaného úhlu. Věnováno všem smuténkujícím autorům.
|
|
malé zamyšlení o duši muže , snad romantika:-)
|
|
trochu klišoidní báseň pro pobavení kolegů kritiků odborníků...
ale mně se líbí...
|
|
jen takový momentální nápad..psaný s nadsázkou..ostatně jako skoro vždy:-)
|
|
malá zimní deprese:-))
|
|
jako vždy s úsměvem
|
|
|
|
Ty a Já, den poté
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.

