|
Cestou pěšky do práce ... a chyběl foťák. Tak aspoň slovně.
|
|
jaro jakoby už klepalo na srdce?
|
|
|
|
Do serie. Omlouvam se, ze je bez diakritiky.
|
|
tiše zamrkám a víc neřeknu .)
|
|
inspirováno stejnojmenou písní skupiny Letadlo a studenou frontou
|
|
Zaregistrovali ste už ten rozdiel? ;)
|
|
Nedělní meditace...
|
|
|
|
Jak ho vidím já.
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=woSGoU1aN5Y
|
|
sice je jarní, ale vždyť ono přijde
|
|
Zima?
|
|
|
|
|
|
k nám ještě sníh nedorazil, ale zdá se, že tu bude každou chvíli.....:.)
|
|
Vzpomínání na podzim
|
|
|
|
doufám, že všichni ti lidi blbnou jen z vedra
|
|
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Aenrillaris řekl o david66 :Ten nejlepší, kterého znám. Talent :) P.S. S Cene jsem to na aragu myslel vážně :)


