|
Sním a sním :)
|
|
rozhovor
|
|
takový nic..
|
|
Zase..
|
|
:))
|
|
Možná už jsem s tím tématem otravná, ale vážně mi chybí..
|
|
..jen kousek z toho, jaký by měl být :) Cokoli si mysl umí představit, toho lze i dosáhnout!
|
|
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
|
|
Romanťárna po dlouhé době :)
|
|
Inspirováno pochopením, co opravdu znamená "navždy spolu"!
|
|
čítaj čin čan
|
|
Miluji..
|
|
... som vždy chcela ;))
Odkaz pre Puera: Je to fikcia.
|
|
Všechno je teď jak na kolotoči..
|
|
Marbal Škutin, vracím se! :)
|
|
jen tak zkouším slova a koukám se kolem sebe :)
|

