|
|
|
Po dlouhé době, opět pokus o trochu poezie :)
|
|
další cover další písničky :)
|
|
|
|
Nevím, kam nejlíp zařadit... je to básnička s vyznáním, zklamáním, ale i ze života... a možná by se dalo najít toho víc.. Je to totiž i blízko komunitě, která hazarduje s anorexií...
|
|
(zmizel)
|
|
bojím se ...
|
|
|
|
Trochu delší skladba, ale jsem na ni opravdu hrdý. Složeno v bolesti a odříkání 5.8.2010.
|
|
|
|
:) dávám se do kupy.. ne úplně, ale postupuji..
|
|
Myslím, že název je jasný, je starší, taková obyčejná, naivní, ale já jí mám ráda pro ten závěr. Je v něm trochu mé životní filozofie(jestli se to tak honosně dá nazvat).
|
|
Prostě pocitovka z mého života
|
|
Vypozorované ze života..
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**

