"Život... Co vy můžete vědět o životě... " -- depresivní robot Marvin
přidáno 06.04.2015
hodnoceno 19
čteno 1468(29)
posláno 0
Kdo říkal, že tvá cesta bude jednoduchá?
Že hřeben do vlasů se nezacuchá?
Kdo říkal, že vše půjde jak na drátku?
Kdo nakukal ti tuhletu pohádku?
přidáno 09.09.2018 - 21:07
Ginnare: ne, ještě ne
přidáno 09.09.2018 - 08:39
Už dorazily sloky?
přidáno 19.05.2015 - 23:33
Lusy: nikdo nepodceňuje svět tolik,aby ti to nakukal
přidáno 19.05.2015 - 22:44
Pěkný

Taková stručná odpověď na konci by nebyla špatná :)
přidáno 10.04.2015 - 08:28
kmotrov: původně to měl být refrén písně. Sloky nedorazily.
přidáno 09.04.2015 - 18:23
Mě by se to líbilo jako součást většího celku.
přidáno 07.04.2015 - 23:50
dobré
přidáno 07.04.2015 - 20:55
Krátké a výstižné.V jednoduchosti najdeme krásu.
přidáno 07.04.2015 - 18:34
opravdu pěkná...
přidáno 07.04.2015 - 12:14
Stručné, pěkné.
přidáno 07.04.2015 - 12:14
A kdo to říkal? Leda ten robot:-) dokud měl "šťávu"a víš co, bylo by fajn kdyby nám tohle od mala někdo říkal, neměli bychom z ničeho předem strach, akorát pravda, pak bychom zase byli zklamaní, tohle sakra vůbec není jednoduchá...
přidáno 07.04.2015 - 11:31
Dost dobré, nic si nenakukávat :)
přidáno 07.04.2015 - 10:38
Devils_PIMP: Babišovu registrační pokladnu na tebe! :-)
přidáno 07.04.2015 - 10:36
Devils_PIMP
Basni pridana hodnota
přidáno 07.04.2015 - 09:04
Devils_PIMP: co to je BPH?
přidáno 07.04.2015 - 08:04
Devils_PIMP
Sorry ale me prijde primitivni byt obsahove mi blizka ale proste nefim nevidim BPH
přidáno 07.04.2015 - 07:15
Velice působivá báseň. Povedla se.
přidáno 07.04.2015 - 00:04
Zamila
Originální ... Prostě fajné :-)
přidáno 06.04.2015 - 23:57
Jednoduchá ale se svym kouzlem

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jednoduchá : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Podivný, temný, holky kousavý
Předchozí dílo autora : Důležitost louží

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming