píšu a píšu...
přidáno 25.02.2012
hodnoceno 20
čteno 1891(13)
posláno 0
..to proto, že prý je ,,kdyby,, spojka podřadící.. :) Absurdní dílo
přidáno 06.07.2013
hodnoceno 17
čteno 1495(14)
posláno 0
přidáno 07.07.2013
hodnoceno 19
čteno 1594(27)
posláno 0
Fajn koncert, zábava..já byla jedna ze dvou pogujicich (bylo moc brzy na odvázaný dav)..No a co se nestane, pár fotek s kapelou, panáka na baru a dnes mě na facebooku překvapilo tohle! :0)
přidáno 24.06.2012
hodnoceno 12
čteno 1343(11)
posláno 0
..jedna z melancholie..
přidáno 28.05.2012
hodnoceno 10
čteno 1589(9)
posláno 0
Vim že neni dobrá po pravdě je hrozná,ale kámoška mě sem í donutila dát tak že chci tu krytiku vidět perteto domě já to unesu .
přidáno 10.09.2012
hodnoceno 18
čteno 2013(25)
posláno 0
..Ty horší dny..
přidáno 19.02.2012
hodnoceno 15
čteno 1595(19)
posláno 0
..jedno ze zamýšlejících se děl..
přidáno 08.06.2013
hodnoceno 9
čteno 1220(15)
posláno 0
..v podstatě tím myslím spoustu věci, které snad ani já nedokáži vymalovat barvami, kterými si zaslouží...Možná v tom najde to své :)
přidáno 21.02.2012
hodnoceno 12
čteno 1563(10)
posláno 0
..Pro všechny o všech :0)
přidáno 01.03.2012
hodnoceno 11
čteno 1376(14)
posláno 0
..bolest, samota, přemítání... i v nejtěžších chvílích existují vždy nějaké ,,víly,, které s vámi budou čekat v lese opuštění....ale když nikdo nepřijde..tak trochu to bolí..
přidáno 29.12.2012
hodnoceno 10
čteno 1620(15)
posláno 0
Trochu jinak...
přidáno 01.05.2013
hodnoceno 37
čteno 1800(30)
posláno 0
..tak trošku v rozporu.. Dosti jsem toho zavrhla, změnila, našla. Snad i bloky a fobie. Ale vždycky buď věrný sobě, z čehož pak jasně jak den z noci plyne,že nikoho sám nezradíš..
přidáno 25.09.2013
hodnoceno 14
čteno 1525(27)
posláno 0
..tak trošku nevím kam to zařadit..asi do kolonky - sním s ním..
přidáno 30.12.2012
hodnoceno 7
čteno 1167(12)
posláno 0
Myslím, že nemusím nic moc dodávat, neboť mé názory jsou všude v komentech v posloední době
přidáno 21.05.2012
hodnoceno 20
čteno 1822(14)
posláno 0
..srdce píše příběhy, oči jej čtou, ale co když oči čtou i neviditelné věty, slova, myšlenky...potom i srdce přece píše a nemusí :)
přidáno 01.05.2012
hodnoceno 6
čteno 1167(11)
posláno 0
..lidé, pravdy, svědomí, přirovnání..vy se s tím nějak poperete, o tom nepochybuji :)
přidáno 06.06.2012
hodnoceno 6
čteno 1416(10)
posláno 0
"Na, tady je něco pro tebe a teď si vyber, co to znamená." - Kato
přidáno 24.06.2013
hodnoceno 8
čteno 1222(9)
posláno 0
přidáno 25.06.2013
hodnoceno 21
čteno 1476(29)
posláno 0
Taková lehká inspirace "Pavanou za mrtvou infantku" Maurice Ravela.
přidáno 01.04.2012
hodnoceno 24
čteno 2068(28)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Severka řekla o shane :
Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming