podobná díla k Duch


Inspirace: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/270703-matka-ochotne-pichala-14lete-dceri-drogy-kdyz-na-to-sama-nemela-dost-sil.html
přidáno 17.06.2012
hodnoceno 11
čteno 1544(12)
posláno 0
přidáno 07.01.2013
hodnoceno 9
čteno 1706(10)
posláno 0
přidáno 27.11.2013
hodnoceno 9
čteno 1758(18)
posláno 0
přidáno 13.04.2013
hodnoceno 8
čteno 1411(22)
posláno 0
moja vypoved cakam ze sa mi ulavi aspon troska.
přidáno 26.04.2013
hodnoceno 5
čteno 1138(9)
posláno 0
Myslím, že anotaci netřeba, název mluví za vše...
přidáno 17.07.2016
hodnoceno 6
čteno 1805(11)
posláno 0
Do toho.
přidáno 19.11.2012
hodnoceno 5
čteno 1480(8)
posláno 0
Po čtrnácti dnech na praxi u umírajících klientů jsem dostala ohromnou potřebu se vypsat!
přidáno 04.06.2012
hodnoceno 5
čteno 1550(14)
posláno 0
:))
přidáno 19.08.2012
hodnoceno 7
čteno 1673(16)
posláno 0
přidáno 18.05.2013
hodnoceno 9
čteno 1337(16)
posláno 0
takový pokus o cosi do škoního časopisu...
přidáno 15.04.2012
hodnoceno 3
čteno 1988(13)
posláno 0
V práci jsem se zaposlouchal do depresivního jednovárného hukotu strojů a pocítil jsem nutkavou potřebu vyjádřit se verši:
přidáno 13.07.2012
hodnoceno 3
čteno 1587(6)
posláno 0
(co čekat)
přidáno 25.06.2013
hodnoceno 13
čteno 1444(18)
posláno 0
Ano vím, že tam jsou chyby ve slovosledu, ale nějak se tím nenechám vykolejit. Dokonce i Beatles měli v textech chyby, jen aby jim to hrálo do karet. Jináč původně bluesový text se záhy stal textem post hardcorovým a znatelně delším. Možná, až budu mít nahrávku, i vy uslyšíte, co s tim ty pytlici z naší kapely udělali.
přidáno 25.08.2012
hodnoceno 1
čteno 1269(11)
posláno 0
Kam člověk či človíček.. může až zajít.
přidáno 01.05.2012
hodnoceno 4
čteno 1283(10)
posláno 0
Název je výstižný víc než dost.
přidáno 28.12.2012
hodnoceno 4
čteno 1547(10)
posláno 0
predevsim dekuji DP ZA malou upravu.
přidáno 15.07.2012
hodnoceno 6
čteno 2068(5)
posláno 0
19:13
přidáno 11.09.2013
hodnoceno 1
čteno 1369(16)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :
Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming