|
|
|
|
|
|
|
|
|
ale..jen tak :)
|
|
|
|
|
|
vypadlo to a je mi líp
|
|
Muž píše své bývalé milence. Je mu smutno. Už delší dobu spolu nic neměli. Nedokáže se zamilovat do jiné. Ovšem své milence nabízí jen to co spolu prožívali a poukazuje, že není připraven se usadit.
|
|
|
|
|
|
2.9.2011 21:32
|
|
zase jedna výlevná
|
|
|
|
Báseň ze sbírky "Nové zítřky" Složeno: 2.9.2011 16:58
|
|
|
|
další cover verze, jak jsem říkala :)
|
|
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.

