|
|
|
Je to haiku nebo ne? Každopádně je to taková malá hloupost .... už jste letos byli na plese ? Je tam dost kozlů :) ...
|
|
třeba je to dobře, ještě v tom nemám úplně jasno
...nebojte, nevracím se, jen mám po letech zas nohu v sádře a nemůžu nic dělat :)
|
|
o životě
|
|
Vlastně nemají nic společného. Jenom se mi nějak nechce vkládat je samostatně...
|
|
|
|
I on mlčel, i on předstíral, že bolest neexistuje. Ale bylo to správné?
|
|
19.09.2009 - původní anotace:
toulala jsem se dnes cestou z prednášek po Praze ... volně – pocity ...
|
|
Škoda, že nemáme žádné jizvy po radosti. Tak málo si toho odnášíme z okamžiků, kdy jsme v klidu.
|
|
Všichni jsme sobci. A někdy i více než normálně.
|
|
Trochu omšelej název, ale posuďte - jak líp to nazvat???
|
|
První dílo od října
|
|
Viz. Cvokhauz
|
|
|
|
13.06.2011 něco malé ... hraničící s poezií
|
|
nojono.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)

