|
myslím, že jsem erotickou báseň ještě nevkládala, nebo jo?
|
|
Tahle báseň mi dala zabrat. Psala jsem jí nejdéle ze všech svých básní, tak jsem zvědavá jak u vás dopadne. :) Děkuji za upřímnost.
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=9tLFvqipn98
|
|
Básničku jsem psala opravdu prvního máje roku 2011.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
amante sin cuerpo / 08.02.2011
|
|
amante sin cuerpo / 23.06.2011
|
|
V mládí jsem preferoval vyšší cíle, s přibývajícím věkem shledávám, že i ty nižší stojí za pozornost. Dílo může vyvolat o mně falešnou iluzi, ve skutečnosti jsem vůči ženám ostýchavý. Je to jen taková slovní hříčka.
|
|
|
|
|
|
|
|
Až se budete někde ve škole nebo práci zase nudit, ale nebude se vám chtít psát nějakou vznešenou poezii, zkuste něco takového, píše se to samo a občas překvapíte sami sebe. Stačí vybrat téma, jde to se vším.
Nic pro náročné čtenáře!
|
|
|
|
|
|
|
|
Je sice starší a ten text už nejsem tak úplně já... ale mám jí ráda..
..nehledej rýmy, prostě čti nahlas a nech to plynout...
|
|
http://youtu.be/tqLh6rQqkoA
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
matlimb [17], luciferrus [13], barcuska [12], naivka [9]» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**

