|
Je to haiku nebo ne? Každopádně je to taková malá hloupost .... už jste letos byli na plese ? Je tam dost kozlů :) ...
|
|
Všichni jsme sobci. A někdy i více než normálně.
|
|
11.12.2010
další drobnůstka do sbírky: amante sin cuerpo
|
|
|
|
|
|
|
|
!! Obsahuje mnoho sprostých slov !!
Po dlouhé době přidávám, to co se mi nahromadilo v šuplíku.
|
|
|
|
|
|
… na poctě a počtu slabik nezáleží …
23.10.2010
|
|
Kratičká myšlenka. Napsala jsem ji už před nějakým časem, teď jsem ji náhodou vyštrachala. :-)
|
|
|
|
...tohle...
|
|
reakce na jednu kauzu. Věnováno oběti lidského Zla.
|
|
radši to nečtěte
|
|
... jaké to bude?
|
|
pocitoffka ... jednoho večera ....
radši bych byl, kdybych to nepsal.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Tom Cortés :Talentovanej autor a hudebník, kterej umění bere dost vážně a dá se s ním o něm bavit. Nepotrpí si na imbecilství.

