podobná díla k Adamko


"Raz ťa tu nájdem a spadnem z nôh a budem mať pocit, aký má len Boh." :)) Pavol Habera
přidáno 14.07.2013
hodnoceno 20
čteno 1596(24)
posláno 0
Je posledná, tak to berte s nadhľadom, prosím. Chcem tu mať všetky 3, o nič iné nejde. Ďakujem za pochopenie. ;)
přidáno 17.06.2016
hodnoceno 10
čteno 1345(14)
posláno 0
V tejto verzii bola napokon prednesená na obrade, v sobotu, 6.9.2014.
přidáno 08.09.2014
hodnoceno 12
čteno 1253(14)
posláno 0
přidáno 11.08.2012
hodnoceno 14
čteno 1906(17)
posláno 0
Dnes má narodeniny http://www.youtube.com/watch?v=V7dNdiqOiMk
přidáno 26.11.2013
hodnoceno 10
čteno 1660(7)
posláno 0
Áno, zase sonet. Viem, už to tu bolo, prepáčte, no mne táto forma učarovala. Nestáva sa často, aby som bol zo svojím dielom spokojný, ale teraz som :)
přidáno 08.03.2011
hodnoceno 10
čteno 1778(13)
posláno 0
přidáno 02.08.2016
hodnoceno 4
čteno 1821(11)
posláno 0
Bola napísaná niekedy v prvých týždňoch vzťahu. Báseň stratená a znovu objavená. ;)
přidáno 29.05.2017
hodnoceno 5
čteno 1360(10)
posláno 0
Takový malý úlet ranní, /ještě víčka mi lepil sen!/, do mobilu hned naťukaný, než múzu mou vyplašil den...
přidáno 01.01.2011
hodnoceno 18
čteno 2393(29)
posláno 0
přidáno 18.11.2013
hodnoceno 17
čteno 1480(17)
posláno 0
O pár dní sme spolu prvý rok. ;))
přidáno 20.07.2017
hodnoceno 4
čteno 1545(11)
posláno 0
Ďalšia svadba na obzore, takže plním jedno prianie.
přidáno 23.04.2016
hodnoceno 4
čteno 1258(10)
posláno 0
přidáno 03.08.2018
hodnoceno 4
čteno 1880(11)
posláno 0
Dej mi čas, nejsem splachovací... a verše potím s největší námahou. Přesto na tebe pořád myslím...
přidáno 07.10.2014
hodnoceno 10
čteno 1750(29)
posláno 0
takhle jsem to v duchu "viděla"....
přidáno 25.07.2009
hodnoceno 7
čteno 1745(16)
posláno 0
přidáno 09.04.2013
hodnoceno 10
čteno 2246(42)
posláno 0
přidáno 24.08.2011
hodnoceno 3
čteno 1824(14)
posláno 0
Ach ;)
přidáno 03.04.2014
hodnoceno 4
čteno 1542(31)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming