|
Další díl povídky a puberťačce Viki.
|
|
nevím, jestli úplně správné zařazení do kategorie, potože netuším, jak se příběh bude vyvíjet....uvidíme...každopádně příběh bude určitě pokračovat.Nespíš vám zápletka nepřijde nijak záživná, ale pro relax to možná přijde někomu fajn.
|
|
|
|
|
|
|
|
po dlouhý době zase jeden díl...:-)
|
|
:)
|
|
|
|
na třetí pokus, 2x se smazala, tak snad se bude alespoň trošku líbit
|
|
...kdo cítí, možná porozumí
|
|
Noc je nebezpečná...
|
|
|
|
dokáže skutečné přátelství překonat všechny překážky...?
|
|
...
|
|
|
|
částečně smutné, částečně ne, rozděleno na dvě části, aby to nebylo moc dlouhé, takže pokračování zítra, pokud budete chtít...
|
|
|
|
...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Amadeo´´ :Líbí se mi, s jakou lehkostí umí v básních vykreslit své myšlenky a pocity. Navštěvuji ráda. :)

