|
|
|
já vím...
|
|
|
|
Je to sice klišé, ale nálada mi nedala.
|
|
Anglická verze Purpurového Nebe...pozměněná...enjoy.
|
|
Měla to být má poslední... .. .
|
|
Nedalo mi to, pro DP a pro ostatní. A hlavně pro ty, místo nichž teď svítí ta světýlka při silnicích. Za chvíli sedám do auta, pojedu kolem nich a budu na ně myslet, jsem v tomhle strašná.
|
|
svata pravda (jak pro koho)
|
|
Když naděje odplouvá... (Pozn. V r. 2016 byla poupravena.)
|
|
.. jsou to přesně tři roky, co jsi mě opustil, ale já nezapomenu, nikdy.
|
|
tahle báseň vznikla když sem byla úplně bezmocná a nevěděla sem jestli můj syn to přežije :-(((
|
|
Tohle je postarší báseň kdy sem byla ve svém životě úplně psychicky na dně...
|
|
|

