|
Mnohé se můžeme naučit od zvířat
|
|
Exhibuju se smutkem.
She´s gone.
Občas se potkáme a řekneme si pár vět nicneříkajích ostatním, leč vše vystihnujících.
Je to rozlučková, proto nečekejte megadílo :-D
Kamarádství končí ( i po 16 letech), vyhnívá to, proto se opakuju.
šmitec
|
|
Opět a zase... měla jsem potřebu.. něco .. udělat?? Tak tady je... zasvěcení pochopí, nezasvěcení se, doufám, pokusí pochopit... ;)
|
|
Něco ze mě vypadlo..
|
|
Kategorie - ztráta přátelství, žánr - hodně smutný, opora - padá pod tíhou okolností.
|
|
To se nabízelo samo...
|
|
|
|
|
|
Milý Jiří, vše nejlepší k narozeninám!!! Všechno, co jsem chtěla, jsem do této prostinké básničky nedostala..... díky, že jsi!!!!
|
|
Vím, že to víš. Jenom jsem chtěl, abys to věděl :=).
|
|
|
|
... tuhle básničku jsem kdysi napsal své úhlavní kamarádce k svátku ...
|
|
|
|
|
|
Věnována člověku, o kterým málokdo ví, jakej je :)
|
|
|
|
slozila jsem to pro jednoho kluka kdyz jsem spechala
|
|
hravý vstup
|
|
|
|
Už nemám opravdové kamarády.........
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
mr Scraper řekl o rry :moc a moc se mi líbí styl jakým píše :) hlavně do jejích povídek na literu jsem uplnej blázen. a navíc je moc super a sleduje anime ;-)

