podobná díla k Vzdálený


Mnohé se můžeme naučit od zvířat
přidáno 28.03.2011
hodnoceno 14
čteno 1682(12)
posláno 0
Exhibuju se smutkem. She´s gone. Občas se potkáme a řekneme si pár vět nicneříkajích ostatním, leč vše vystihnujících. Je to rozlučková, proto nečekejte megadílo :-D Kamarádství končí ( i po 16 letech), vyhnívá to, proto se opakuju. šmitec
přidáno 20.02.2011
hodnoceno 14
čteno 1656(29)
posláno 0
Opět a zase... měla jsem potřebu.. něco .. udělat?? Tak tady je... zasvěcení pochopí, nezasvěcení se, doufám, pokusí pochopit... ;)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 22
čteno 2354(34)
posláno 0
Něco ze mě vypadlo..
přidáno 09.03.2012
hodnoceno 16
čteno 1996(14)
posláno 0
Kategorie - ztráta přátelství, žánr - hodně smutný, opora - padá pod tíhou okolností.
přidáno 06.10.2010
hodnoceno 8
čteno 1900(17)
posláno 0
To se nabízelo samo...
přidáno 24.09.2008
hodnoceno 12
čteno 2103(41)
posláno 0
přidáno 08.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1996(13)
posláno 0
přidáno 16.05.2011
hodnoceno 7
čteno 1618(13)
posláno 0
rodině kterou si vybereš
přidáno 04.02.2025
hodnoceno 1
čteno 428(13)
posláno 0
napsáno během prázdnin kdy má (snad stále) nejlepší kamarádka jela do své domoviny
přidáno 12.10.2008
hodnoceno 2
čteno 2801(21)
posláno 0
První báseň první ocenění :)
přidáno 14.04.2011
hodnoceno 3
čteno 3718(16)
posláno 0
Jde o "mé" sté dílko zde na Psancích a tak jsem si dovolila přizvat ke spolupráci autora z nejmilejších nostalgika. Jde tedy o společné dílo autorů "ivkaja+nostalgik"
přidáno 24.04.2009
hodnoceno 12
čteno 1600(35)
posláno 0
přidáno 19.04.2011
hodnoceno 1
čteno 2252(8)
posláno 0
...člověku, který pro mě i přes vzdálenost, která nás dělí, udělal hodně. Pomáhá mi "pouhými" písmenky, ale přesto ho považuju za přítele. Když je zle, drží mě nad vodou, svými písněmi mi zvedá náladu. Děkuju ti, Milane. Moc si tě vážím.
přidáno 30.06.2009
hodnoceno 2
čteno 2025(24)
posláno 0
Vymyslel jsem ji pro Náčelníka, tak doufám, že se mu bude líbit, i když byla jen na rychlo a není nijak kvalitní :=). (slovo Tůdle můžete volně zaměnit za nasrat nebo jiné vhodné)
přidáno 07.06.2011
hodnoceno 3
čteno 1697(9)
posláno 0
Milý Jiří, vše nejlepší k narozeninám!!! Všechno, co jsem chtěla, jsem do této prostinké básničky nedostala..... díky, že jsi!!!!
přidáno 10.07.2009
hodnoceno 6
čteno 4183(24)
posláno 0
Vím, že to víš. Jenom jsem chtěl, abys to věděl :=).
přidáno 12.12.2011
hodnoceno 5
čteno 1660(12)
posláno 0
přidáno 12.08.2009
hodnoceno 5
čteno 1742(9)
posláno 0
... tuhle básničku jsem kdysi napsal své úhlavní kamarádce k svátku ...
přidáno 21.01.2008
hodnoceno 6
čteno 3335(24)
posláno 0
1|2

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming