podobná díla k Vzdálený


Mnohé se můžeme naučit od zvířat
přidáno 28.03.2011
hodnoceno 14
čteno 1682(12)
posláno 0
Exhibuju se smutkem. She´s gone. Občas se potkáme a řekneme si pár vět nicneříkajích ostatním, leč vše vystihnujících. Je to rozlučková, proto nečekejte megadílo :-D Kamarádství končí ( i po 16 letech), vyhnívá to, proto se opakuju. šmitec
přidáno 20.02.2011
hodnoceno 14
čteno 1656(29)
posláno 0
Opět a zase... měla jsem potřebu.. něco .. udělat?? Tak tady je... zasvěcení pochopí, nezasvěcení se, doufám, pokusí pochopit... ;)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 22
čteno 2354(34)
posláno 0
Něco ze mě vypadlo..
přidáno 09.03.2012
hodnoceno 16
čteno 1996(14)
posláno 0
Kategorie - ztráta přátelství, žánr - hodně smutný, opora - padá pod tíhou okolností.
přidáno 06.10.2010
hodnoceno 8
čteno 1900(17)
posláno 0
To se nabízelo samo...
přidáno 24.09.2008
hodnoceno 12
čteno 2103(41)
posláno 0
přidáno 08.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1996(13)
posláno 0
přidáno 16.05.2011
hodnoceno 7
čteno 1618(13)
posláno 0
Milý Jiří, vše nejlepší k narozeninám!!! Všechno, co jsem chtěla, jsem do této prostinké básničky nedostala..... díky, že jsi!!!!
přidáno 10.07.2009
hodnoceno 6
čteno 4183(24)
posláno 0
Vím, že to víš. Jenom jsem chtěl, abys to věděl :=).
přidáno 12.12.2011
hodnoceno 5
čteno 1660(12)
posláno 0
přidáno 12.08.2009
hodnoceno 5
čteno 1742(9)
posláno 0
... tuhle básničku jsem kdysi napsal své úhlavní kamarádce k svátku ...
přidáno 21.01.2008
hodnoceno 6
čteno 3335(24)
posláno 0
Věnována člověku, o kterým málokdo ví, jakej je :)
přidáno 18.02.2008
hodnoceno 9
čteno 2321(43)
posláno 0
přidáno 16.03.2015
hodnoceno 8
čteno 1345(11)
posláno 0
slozila jsem to pro jednoho kluka kdyz jsem spechala
přidáno 18.05.2008
hodnoceno 7
čteno 1738(28)
posláno 0
hravý vstup
přidáno 07.11.2010
hodnoceno 5
čteno 1941(24)
posláno 0
přidáno 17.03.2015
hodnoceno 3
čteno 1467(10)
posláno 0
Už nemám opravdové kamarády.........
přidáno 08.07.2008
hodnoceno 4
čteno 1946(19)
posláno 0
1|2
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
mr Scraper řekl o rry :
moc a moc se mi líbí styl jakým píše :) hlavně do jejích povídek na literu jsem uplnej blázen. a navíc je moc super a sleduje anime ;-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming