|
nekdy slovo konec nepochopim tak docela dobre. a snazim se to videt jako zacatek. nekdy ten zacatek je stejne posranej jako ten konec.
|
|
Zase sem se nudil v práci...taky se občas nudím ve škole, tak vymýšlím koniny....
|
|
|
|
po-o-zde
|
|
|
|
trochu klišoidní báseň pro pobavení kolegů kritiků odborníků...
ale mně se líbí...
|
|
|
|
19.12.2007 ... funglovka ...
|
|
|
|
sobotní ráno ...
|
|
..kdybych mohla spát, třeba bych nekouřila na balkoně a nefárala nad blbostma..
|
|
|

