|
Nikdy se již nezměním,
|
|
Jsi můj druhej ještěrčí král... ale to Ty přece víš. ;) (D.)
|
|
|
|
...nějak to nedokážu charakterizovat. Ani nevím, zda je to celek. Co vy na to?
|
|
|
|
Všude kolem studenti..ee
|
|
Dnes nekategorizujeme ne proto, že by nám snad kategorií bylo málo, nýbrž že prostě jsou to bestie odhalující pointu básně ještě před přečtením nadpisu - Enjoy and recycle
|
|
...jen výkřik...
|
|
Podivná myšlenka
|
|
Enjoy and Recycle
|
|
Dnes mi pro změnu chybí kategorie básně/egoistické
|
|
|
|
|
|
|
|
Z důvodu rozložení textu vloženo jako obrázek.
|
|
píšu do tvé kůže
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

