|
Báseň je dle pravdy,je o mně a mém sklamání
|
|
Co dokáže slepá láska
|
|
|
|
pukneš.brzy.
|
|
Jak láska dokáže,ublížit.
|
|
zkusila jsem něco novýho...po dlouhý době nějákej pokus o rým
|
|
Ondřejovi...
|
|
|
|
není to přímo o konkrétní situaci nebo člověku...díky bohu...prostě konečně vyloženě jen tak...
|
|
I ta nejlepvnější kurva má srdce.
|
|
Tohle je pro jednu osobu, s kterou to je a bylo vždycky komplikované.
|
|
...oh shit...
|
|
|
|
|
|
Chlapče, doháníš mě k pláči.
|
|
nebyla by na škodu kategorie básně / "láska"
....(maybe it used to be so..ale teď je všechno ok =) měním se..)
|
|
|
|
Ne jen ženy,ale i muži dokáži kvůli jiné ublížit.
|
|
|
|
|

