|
... my a naše inšpirácie...
|
|
původně pro tématickou soutěž "fotoinspirace"...
bohužel jsem to v čas nedokončil...
|
|
|
|
hnusné
|
|
9. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
Přičmrdnuté trochou mých charakterových vad.
|
|
|
|
V názvu není chyba
|
|
|
|
Není třeba se urážet, určitě existují i básnící krásní a pořádkumilovní, ba pedantičtí, ačkoliv o tom dost pochybuji, bude jich jako šafránu:)
Básnířky jsou naopak krásné všechny, to dá rozum:)
|
|
...zde jsem to trošku přehnal s délkou, pardon, v lednu není co dělat...jedině tak vydat se na cestu...z rosolu skála...
|
|
Zmuchláno s SSS.
|
|
poznámka: Delfín je okrem človeka jediným živočíchom, ktorý je schopný milovať sa pre radosť a bez následkov rozmnožovania. ;)
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o Severak :Dlouho jsem přemýšlela, co napsat, ale ztrácím se v tom a nemám slov. Strašně silně mi imponuje a já nevím proč. Chci to zjistit!

