Kategorie všechny

...
přidáno 16.05.2012
hodnoceno 7
čteno 1943(22)
posláno 0
přidáno 27.02.2018
hodnoceno 23
čteno 1464(24)
posláno 0
Vždycky bylo mým snem složit písničku v elfštině. Tak tu je. Elfologové se zdrží svých komentářů, vím že to není gramaticky správně. Používala jsem prostý slovník Quenijštiny stažený z internetu. A omlouvám se za jeden ten zkažený tón.
přidáno 04.04.2012
hodnoceno 26
čteno 2283(62)
posláno 0
Tak jsem si zase jednou vymýšlela.. a vzniklo z toho tohle... rozervěte mě! :) je to asi čtvrtý pokus s nejméně slyšitelnými chybami :D
přidáno 23.12.2010
hodnoceno 16
čteno 2574(79)
posláno 0
maličká básnička o naději
přidáno 30.05.2015
hodnoceno 20
čteno 1566(27)
posláno 0
přidáno 23.10.2012
hodnoceno 10
čteno 1983(23)
posláno 0
přidáno 21.07.2017
hodnoceno 15
čteno 1738(25)
posláno 0
přidáno 24.10.2014
hodnoceno 13
čteno 1877(30)
posláno 0
Jak to tak člověku bloudí hlavou v půl třetí ráno....
přidáno 12.11.2012
hodnoceno 12
čteno 2137(25)
posláno 0
pro mě asi tak trochu netypická, ale což...
přidáno 28.02.2012
hodnoceno 18
čteno 1933(30)
posláno 0
Omlouvám se za stále stejný doprovod.
přidáno 13.01.2012
hodnoceno 17
čteno 1968(61)
posláno 0
...
přidáno 05.09.2016
hodnoceno 6
čteno 1870(17)
posláno 0
přidáno 17.02.2016
hodnoceno 21
čteno 1581(29)
posláno 0
přidáno 25.02.2015
hodnoceno 22
čteno 1714(34)
posláno 0
Před několika lety jsem zažil zvláštní příhodu. Ještě za šera jsem v mrazivém ránu spěchal na vlak. Na starém mostě jsem najednou zaslechl zvláštní zvuk. Zastavil jsem se a poslouchal. A pak mě napadlo podívat se z mostu dolů. Uprostřed zasněžené řeky stál muž a hrál na housle... Nemůže to s námi být tak špatné :-)
přidáno 20.12.2011
hodnoceno 7
čteno 1764(20)
posláno 0
přidáno 19.03.2015
hodnoceno 23
čteno 1567(37)
posláno 0
jen tak..
přidáno 10.10.2011
hodnoceno 12
čteno 2283(29)
posláno 0
/když jsi v tísni řekni to písni/
přidáno 15.05.2011
hodnoceno 5
čteno 2214(24)
posláno 0
...K
přidáno 11.11.2010
hodnoceno 12
čteno 1910(24)
posláno 0
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 188
» narozeniny
Puškvorec [15], Amazonka [14], Beast [13], MonoGame° [5], Martin Patřičný [3]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming