|
|
|
|
|
|
|
Dadaistická báseň.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Je to rok, co byl založen protiepidemický systém PES. Pojďme vzít toto téma po dlouhé době ven na procházku a připomenout si, jak to tu před rokem vypadalo. Slibuji, že Vás to neotráví:)
|
|
....
|
|
Doba je neveselá, tak snad příjde k chuti pár ptákovin na pobavení. Ostatně na blbinky já jsem kadet.
|
|
|
|
neumím psát básně. Moje vyjádření je vždy o pocitu. Nepřemýšlím nad textem. Slova utíkají sami....
|
|
|
|
...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
mr Scraper řekl o rry :moc a moc se mi líbí styl jakým píše :) hlavně do jejích povídek na literu jsem uplnej blázen. a navíc je moc super a sleduje anime ;-)

