|
|
Kapkami potu
zrezivělé motyky
zpustl vinohrad
zrezivělé motyky
zpustl vinohrad
Připojuji se. Okopávat, vyvazovat, stříkat, vylamovat a pořád dokola od jara do podzimu.
Trefné, pravdivé.
Trefné, pravdivé.
Dandy: Znám tu dřinu, v mládí jsem tři týdny vinohrad okopavala a ruce jsem měla tak namozene, že jsem si neukrojila ani krajíc. U nás se říká"Kdo chce víno slopat,musí napřed kopat".:-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vinohrad : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Jarní proměna
Předchozí dílo autora : Petrklíče
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
človjek [18], isquanir [18], Mladá vdova [16], kvety [13], Devatar [13], kraculka [12], murára [12], Petr [8], Aneta Starková [6], S. Balint [5]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

