|
Dnes má svátek Milan a tak jsem si pro sebe napsal básničku.
|
|
Ve spirále osudu - román
|
|
|
|
|
|
|
|
Snad senrjú nebo miniatura. Páchala jsem polní pych, snad to není velký hřích.
|
|
Ve spirále osudu - román
|
|
|
|
|
|
|
|
Tentokrát jsem tak trošku nakoukl za klášterní zdi, kam se tak často nechodí. Snad jsem někoho příliš nepopudil, to bych opravdu nerad.
|
|
|
|
|
|
1) Foster the People
2) Eddie Stoilow - With you
3) Sofian MedjMedj, Ben Cristovao - TV Show
4) The 1975 - Robbers
|
|
Ve spirále osudu - román
|
|
Ve spirále osudu - román
|
|
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Severka řekla o prostějanek :Janinka ;) skvělá kamarádka, básnířka, měsíček...mé černé svědomí...se kterým jsem zažila spoustu legrace...děkuji ti za to že jsi...;) šálilálilááááá....

