|
Za zásluhy.
|
|
haiku
|
|
|
|
|
|
|
|
I starý lidi a rodiče X dětí se v tom plácají jak puberťáci. i já.
|
|
Báseň zachycuje proces vytírání, který ukazuje na nepřízeň osudu a determinismus.
|
|
|
|
Tak to chodí.
|
|
|
|
Si tak jedna ztracená duše u večerní cigarety a pivka napsala pár myšlenek, tak snad je někdo ocení :)
|
|
V lepšej audio kvalite tu:
https://youtu.be/GSqpgbuH1RE
|
|
|
|
|
|
|
|
Při osamělém sezení a kouření mě napadla tato patlanina, doufám že se bude líbiti.
|
|
|
|
|


