|
Vzniklo to teď uprostřed těch veder i s melodií..:)
|
|
Verše dívky, které osud její lásku uvěznil za vysoké zdi vězení
|
|
|
|
Po delším čase opět jeden pokus
|
|
|
|
To se nedá uhlídat.
|
|
|
|
Jakási souvislost či slabiky svět opustily... čistě ventilace emocí
|
|
|
|
...
|
|
Fakt, že tuto báseň vkládám ve tři ráno, asi mluví sám za sebe
|
|
|
|
...sorry, zase je tam slovo kokot (staročeský kohout), proto jsem to dal do neokokotismu, nic lepšího ze mě za poslední dobu nevypadlo, nebo jsem to spíš nezapsal, v hlavě se mi toho bude honit asi dost až do smrti...
|
|
|
|
|
|
Stávam sa obeťou svojho klišé, prirodzene...
V lepšej audio kvalite tu: https://youtu.be/l3RbboZX8II
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Psavec :Umí-li někdo spojit báseň a vtip, pak je to právě Psavec! U jeho básní ze vždy dobře zasměju a za to mu moc děkuju.-)


