|
Když dva, co se milovali, zapomenou na něžnosti, zbude smrti jen málo, co by jim vzala…
|
|
.... no jo, nebude to vtipné. Měla jsem to v hezké textové úpravě, ale jaksi se nesnáší s tímhle serverem, takže bych se chtěla omluvit za to a za případné překlepy.
|
|
Když spolu dva lidé nemohou být... tak to bolí... oba...
|
|
je to tady moje 100. báseň, tak poetická ...
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=lzkT6CacIL0 ...ta písnička s tím skoro vůbec nesouvisí...ale je krásná:)
|
|
|
|
|
|
Další cover, zjistila jsem, že "básně" se mi píší lépe k hudbě, než bez ní :)
http://www.youtube.com/watch?v=R5CUEQpJ3jM
|
|
zákopová válka
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlastně nemají nic společného. Jenom se mi nějak nechce vkládat je samostatně...
|
|
Neumím rozdávat, tak už se přestaň snažit ...
|
|
Bez věnování...jak jinak, to si nechám pro sebe...:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
charogne [18], *-_-* [13], Teenka [12], Scatta [11], Dutohlav [10], terezka.03 [5], el26 [2]» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.


