|
Taková ze života
|
|
Camino de Santiago, červen 2017. Všechno se vrací v kruzích, jen je to někdy naopak.
|
|
|
|
pláč nad sebou samým, nad životem a nemožností jisté věci řešit - jen přijímat, například : úředníky - ty mě teda dostali na kolena, naprosté životní rozčarování a víte, co je nejhorší? Vidět umírat lidi v nemocnici mě tak nepohoršuje a nerozrušuje, jako prach(s)prostá úřednická kontrola - absurdita, zbytečnost... zbytečnost až k pocitu na zvracení z těch nesmyslných nařízení a paragrafů.
|
|
chvilka
|
|
.. ač mezi povídkami, pro mě je to spíše taková mini úvaha nad jevem, který mi v naší společnosti dost vadí.. / kritizujte, jsem jen pokusný králíček v psaní povídek.. ráda uvítám upozornění na nedostatky.. :)
|
|
Ukradli nám počítač :-D
|
|
Nosím stále to triko, co jsem měla, když jsem tě poznala...
|
|
Daní je myšlena pomíjivost lásky v dlouhodobém vztahu, ať děláte co děláte je to prostě jiný
|
|
Motýlí křídla zvrásněná jizvami, vílí prach odlétá na Pana.
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=n9n_tl0Oi4Q&list=RDn9n_tl0Oi4Q&start_radio=1
|
|
|
|
|
|
|
|
Chtěla bych napsat báseň,ale dnes se to nejspíš nestane
|
|
amante sin cuerpo
19.11.2010
|
|
...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
(ne)známá_firma [17], Hugo Zhor [15], Ronielin [15], boruvka [13], ivča [12], panarakain [12], Nicol [11]» řekli o sobě
Homér řekl o TualKraplak :Ztratila se na bleším trhu.


