![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


v mladsim veku jsem chtel nekam patrit... clovek podle mne drive nebo pozdeji z toho vyroste...
dobre receny nazor... a pridavam se dont label me... :)
dobre receny nazor... a pridavam se dont label me... :)


tohle je parádní...vím o čem mluvíš. jdu po ulici a říkám si, jestli si tihle všichni pruhovaní a kdovíjaký lidi uvědomují, že není důležitý co mají na hlavě, ale v ní...že být nezávislý neznamená poslouchat indie kapely, ale nezávisle myslet. no, nechci se do toho zamotat, prostě je dobrý se na to všechno povznést, což se ti povedlo. don't label me...ok:-)


skoda toho "miluju te", hodne mi to tim srazilo tve jinak krasne dilo... plus anglictina... ale jinak opravdu dobre ;)


jo ten aglický text mi tam taky nesedí, ale miluju tě je v pořádku, když je to tam jen jednou a ještě k tomu na konci...kdyby se to vyskytlo dřív tak bych to asi ani nedočetla:-) mně se líbí "srdce omotaný ostnatým drátem" a spoustu dalších detailů, každý si něco vybere...moc dobrý


tyjo... tak celou basen sem si rikal jakoze fakt dobry... prvni sloka je bombovni... pak prisel ten anglicky text, ktery mi tam vadi... plus to miluju te... mohlo to mit lepsi zaver... presto chvalim velmi moc ten zbytek... (a jeste jednou ten zacatek... je fakt dobry... ;) )


..tyjo to je uplně...suprový...takový výstižný, naprosto realně ze života...dost dobrý:)


Velký svět jednou padne...a lidé si odřou svá pozadí...
báseň je pěkná...opravdu z dění okolo nás...;)
báseň je pěkná...opravdu z dění okolo nás...;)


Jo, je to fakt povedený, zvlášť když jsi do toho zakomponovala jaro a protikladem je žádná odpověď...


pripomina mi to... neco mi to pripomina a neumim vyjadrit... hezke... je to pekne...


A každý ráno
se přiotrávíš
další cigaretou
a každej večer
se opíjíš
laciným vínem
z krabice
tak tahle část je výborná!
jinak mi tam vadí "s dalšíma dnama"..kdyby tam předtím byly sny, pak i ty dny můžou být ve správným tvaru a rýmovalo by se to. takhle je to pro mě jako pěst na oko...ale celkově fakt pěkný.-)
se přiotrávíš
další cigaretou
a každej večer
se opíjíš
laciným vínem
z krabice
tak tahle část je výborná!
jinak mi tam vadí "s dalšíma dnama"..kdyby tam předtím byly sny, pak i ty dny můžou být ve správným tvaru a rýmovalo by se to. takhle je to pro mě jako pěst na oko...ale celkově fakt pěkný.-)


Hm, opravdu skvělý...hořkosladká sonda do dnešní komunikace...je to sice rychlejší, ale.../ten konec/


Sáhlas mi do svědomí... hvězdičky na botách, krabicový víno,... ach, jak je mi to povědomý... :-/
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
OSLOVIT» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^