![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Poetika v básni nechybí, jen by to potřebovalo doladit formu... někdy, zdá se mi, podřizuješ rýmům slova a slovosled... ale vypsaná ruka je znát.
Skvělá.Možná mi přijde spíš jako písnička,ale tomu já moc nerozumím :)
Krásné přirovnání s hodinkami.
Je v něm krása pomíjivosti a vzácnost na chvíli se vidět
Je v něm krása pomíjivosti a vzácnost na chvíli se vidět
Kvúli počtu slabik a přízvukům navrhuji malé opravy:
už aby byly vánoce /8slabik/- kéž by byly vánoce/7slabik/
snad zahodí mě v lepší vodě/9slabik/. - vykoupe mě v lepší vodě/8slabik/
už aby byly vánoce /8slabik/- kéž by byly vánoce/7slabik/
snad zahodí mě v lepší vodě/9slabik/. - vykoupe mě v lepší vodě/8slabik/
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Adrianne Nesser :jsem ráda, že tu je, protože to co píše...je ze života a nikdo to neumí podat lehčeji:) dík adri:)


