3102.gif
datum 13.11.2021
ying-yang 39, muž, Košíře
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 13.05.2026 - 22:37
komentářů2
Líbí se mi.
přidáno 12.05.2026 - 08:25
komentářů2
Hezké vjemy
přidáno 25.04.2026 - 19:03
komentářů3
Úžasné.
přidáno 23.04.2026 - 12:15
komentářů3
Líbí... :-)... i když asi by mi to přišlo plynulejší bez toho refrénu...:-)
přidáno 23.04.2026 - 08:31
komentářů3
-
přidáno 22.04.2026 - 19:35
komentářů4
KarelVrba: Já si myslím, že je tam krásně, jinak by o tom nikdo z žijících nemluvil. A pár mých nežíjících známých a blízkých lidí už sídlí na peřinách, a kdyby tam nebylo krásně, už by se vrátili.
přidáno 22.04.2026 - 09:14
komentářů4
Pocta obsahu. Cesta tam, jaká asi je, vůbec jaké to tam je. Jsou tam ti, co tu už nejsou? Jsou šťastní a bez starostí?
přidáno 19.04.2026 - 19:47
komentářů4
Terri42: Přiznávám, že i pro mne je ho smutné. Byla to první slova po tom, co jsem se dozvěděl, že můj známý již není mezi námi.
přidáno 19.04.2026 - 18:38
komentářů2
...a Já do vínku ti dávám
ať uchopíš co otec chtěl ti říct
ať máš vlohy vnímat semafory
ať duše vidíš, nejen stroje
ať s hlavou nahoře zvedáš
co je dole.
Ať zbrojí tvou budou vždy
tvé postoje co šeptá
ti nyní ve stoje Táta.
přidáno 19.04.2026 - 11:03
komentářů4
Smutné... a hezké...
přidáno 17.04.2026 - 21:34
komentářů1
Zaujalo...
přidáno 17.04.2026 - 21:09
komentářů3
Moc pěkné... takové smutné a vlastně ne úplně...
přidáno 15.04.2026 - 18:44
komentářů6
františek: taky děkuji ;o)
přidáno 15.04.2026 - 18:43
komentářů6
Brigita: Vážím si toho. Děkuji ;o)
přidáno 15.04.2026 - 18:39
komentářů3
puero: Děkuji za komentář. Dílo vzniklo při otevřeném rodinném albu ;o)
přidáno 15.04.2026 - 07:33
komentářů3
Čtu a čtu a je to čím dál zřejmější, že je v názvu nekonečno. Ale jsem alergický na komentáře typu: nedočetl jsem to, máš to moc dlouhé. No a co! Jsou i dobré básničky co mají víc než jednu sloku, ne? Zvlášť, když to tak pěkně plyne a rým nezadrhává. Pěkná introspekce obrázků z dětství. Líbí se mi to.
přidáno 13.04.2026 - 18:14
komentářů6
Moc hezky pojaté "obyčejné téma" ...
přidáno 13.04.2026 - 08:34
komentářů6
díky
přidáno 12.04.2026 - 10:31
komentářů6
Neu: Díky s fíky. I když jsem to psal v Orlickém Podhůří. Je krásné číst, že i někde je to podobné :D
přidáno 11.04.2026 - 22:27
komentářů6
Krasna. Jednoduchy tema a velika, dobre zachycena atmosfera. Zrovna se flakam na vadru po Vysocine a uplne to vidim.
1|2

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming