![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Trochublázen: Ano, a držet je v rukou a čichat k papíru...
Opisovatel33: Já jsem to myslela spíš jako jednu takovou velkou metaforu, ale určitě se to dá vnímat i takhle :) Díky za komentář.
Báseň pro mě vypovídá o minulosti lidí co si vymysleli a jak se dříve spojovali. Na básni je zajímavé to, že v ní skončíme dnes "a pomačkanému papíru uhlazuji posmutnělé vrásky" to podle mě znamená, že je zde smutný podtext, který se z dob dřívějška objevuje i dnes v textu napsaném na pomačkaném papíru. Děkuji za přednes.
Hanulka: V pořádku. Jen bych ráda podotkla, že báseň nemusí obsahovat žádný šprým, a dokonce ani ty rýmy. Zas až tak posmutnělá mi osobně nepřipadá, ale je možné, že je mé vnímání v tomto ohledu trochu posunuté :)
Děkuji za zastavení.
Děkuji za zastavení.
Nerozumím, nepřipadá mi jako báseň, žádný rým ani šprým, jen posmutnělé konstatování.


