![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Dandy : má to takový melancholický nádech, jako by to bylo o hledání, obdivu a možná i troše ztracenosti. Ale líbí se mi. Díky.
Ach bloudit a ztrácet se v těch krásných zahradách, které jsou o to krásnější když k nim člověk ztratí klíč :)
Yana: Díky moc,u jezirka mám jen banbus a komule,neševelí ale krásně kvetou.
Krásné, krásné když je co a komu, nad naším rybníčkem s hromadou barevných ryb už vrba pučí, asi si tam dám lavičku a budu mluvit a mluvit, vyslechne, zaševelí lístečky a vlastně budou to krásné chvíle, nikdy nezklamou, hezká básnička
LadyLoba: uhm:chvála nebo výtka.
Ohořelá kytka,pohled zpoza stínu.
Hledat radost nebo vinu.
V kaluži se zmítat,v slaň paprsek
chytat.
uhm:čaj nebo rum.
zamotat se do srdečních strun.
Ohořelá kytka,pohled zpoza stínu.
Hledat radost nebo vinu.
V kaluži se zmítat,v slaň paprsek
chytat.
uhm:čaj nebo rum.
zamotat se do srdečních strun.
Dandy : Jaroušku, jako ze života - vypravěč vypráví děj, myšlenky a pocity, prostě zná celý příběh. Povedená a hezká.
Je to milá básnička jako slovo pronesené mile a slova si básničku rozhodně zaslouží
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
prostějanek řekla o mr Scraper :Z neúprosného kritika se vyklubal moc fajn člověk... myslím, že jsme si měli vždy co říct... a doufám, že budeme mít i dál :)...


