![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Krásná...a opravdu, kterou z cest se dát a nezmýlit se.
Poetická úvaha nad smyslem života a ano dokud se cesty před námi klikatí má smysl po nich jít, zda jsou to ty pravé to nevíme nikdy a nikdo, plní pochybností však kráčíme dál...někdy šťastní jindy smutní. Povedená básnička
Psavec: Díky,ač to byla jen odpověď na dotaz kamaradky,zvrhloseto na tyhle slova.Ještě jednou dík že zaujmula.
Hm, já myslím, že my ženy doufáme že je v tom něco víc, že chlapům nejde jen o jedno a i si myslím že občas nejde, líbí se mi to zamyšlení
koiška: Díky za komentář.Upřímnost se dokáže koukat do očí.
cit ubívá,neda senatrhat jak kytky.
cit ubívá,neda senatrhat jak kytky.
Dandy : vyjádřil si silné emoce a důležitou myšlenku o vzájemném respektu a vnímání jeden druhého. Lidé často touží po hlubším spojení, po tom, aby byli chápáni nejen povrchně, ale i na úrovni svých citů a myšlenek. Třeba se ti vyzpovídala kamarádka. Je to ze života. Díky.
JInak : „Sedět“ se běžně používá pro fyzické sezení, halt to není dle jejího gusta. Pa
JInak : „Sedět“ se běžně používá pro fyzické sezení, halt to není dle jejího gusta. Pa
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Severak řekl o Meluzina :Její povídku „Loď s odřeným bokem“ si nechám přečíst na svatbě místo proslovu.


