komentáře k dílům uživatele :

24.12.2025 - 15:00

7
Pohladila.

23.12.2025 - 15:22

7
ŽblaBuňka: Děkuji,pěkné Vánoční svátky.

23.12.2025 - 13:51

7
Taková, hladce hladivá.

23.12.2025 - 09:09

7
Moc hezké.

23.12.2025 - 08:14

7
LadyLoba: Děkuji,pěkné Vánoce klid a pohodu přeji.

23.12.2025 - 00:34

7
Jo, tato mi lahodí

18.12.2025 - 18:37

8
Brigita: Dík ano.

18.12.2025 - 14:03

8
Zajímavé myšlenkové pochody ...

18.12.2025 - 13:28

8
Psavec: Diky,jo zbaštil jsem polévku,napsal tohle a mazal do práce.

18.12.2025 - 12:11

8
Hezky jsi to sesumíroval.

18.12.2025 - 10:27

8
kekebreke: Děkuji moc ,pěkné svátky.

18.12.2025 - 08:24

8
Už dávno, co jsem na psancích četl něco co je pravdu báseň

17.12.2025 - 17:58

8
LadyLoba: Toť otázka.Dik za přectení

17.12.2025 - 17:28

8
A co na to tvé vnitřní dítě? Má z toho radost?

14.12.2025 - 17:37

9
Psavec:Dík,ano je bezva,tu noční fotku jsem ji posílal,neníto často ale jeto zajímavé.

14.12.2025 - 15:35

9
Psavec: souhlas

14.12.2025 - 15:33

9
Dandy: aha ...díky za nový vhled

14.12.2025 - 14:56

9
Máš šikovnou kamarádku.

14.12.2025 - 08:04

9
LadyLoba: Pěkný třetí advent,mám pár nočních fotek kdy je obloha jak vedne,trávím hodně času venku,okolo koní je pořát nějaká práce.

12.12.2025 - 22:32

9
Blankyt je azurove modrá... ne černá ani ne tmavomodra