![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Psavec: Diky,jo zbaštil jsem polévku,napsal tohle a mazal do práce.
Psavec:Dík,ano je bezva,tu noční fotku jsem ji posílal,neníto často ale jeto zajímavé.
LadyLoba: Pěkný třetí advent,mám pár nočních fotek kdy je obloha jak vedne,trávím hodně času venku,okolo koní je pořát nějaká práce.
Mno mojí povaze vadi kombinace blankyt noci,, to jsi za polárním kruhem?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Jsoucno řekl o štiler :Kamarád ve zbrani, expert v kouzlení. Pár společných zážitků, které mě baví ještě teď. Jeho tvorba je v těchto končinách potřeba jako vodka na stranické schůzi. Cynik se skvělým darem dokonale a z fleku přetextovat jakoukoliv písničku.


