nobody
datum 13.02.2008
ying-yang 33, žena, Brno
mailbox
komentářů 2/15

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 13.02.2021 - 15:49
komentářů2
Hezké, ale nepřijde. Mi to jako báseň. Dávám 4 hvězdičky z 5.
přidáno 13.02.2015 - 22:58
komentářů4
báseň mě oslovila, občas mám podobný pocit
přidáno 23.09.2008 - 08:06
komentářů2
lepší je mluvit pravdu...i za cenu sesazení z trůnu...;)
přidáno 18.09.2008 - 14:54
komentářů2
Ztracená,
v srdci chlad,
vzpomínky vítr odvál,
přeměnil snadno v prach.

to je hodně hodně povedenej konec
přidáno 08.09.2008 - 18:11
komentářů2
Odpoutej se ať můžeš létat...;)
ve druhé sloce bych vynechala zájmena...jsou tam zbytečná, to co potřebuješ vyjádříš osobou slovesa;) a pak "snadno" nevím nějak mi tam nesedí při čtení...
nahradila bych ho..."přeměnil je v prach" když si všimneš...budou za sebou tři stejné samohlásky...zvukově to bude líp sladěné....;)
přidáno 26.08.2008 - 00:14
komentářů4
víš co vláčku? to je moc pěkně napsaný ;-)
přidáno 25.08.2008 - 21:21
komentářů2
V komnatách bez dveří,
schovaná ve věži,
princezna, co bála se světla.

to se mi moc líbí. ale na konci, ta poslední věta mi tam moc nesedí.
(když proráží tvůj něžný stesk..)
přidáno 25.07.2008 - 19:47
komentářů4
nezapomeň občas zahoukat... pak si aspoň všimnou ;)
přidáno 21.07.2008 - 00:23
komentářů4
Někdy se nevyplácí tiše čekat...
přidáno 04.07.2008 - 20:59
komentářů2
možná se bála světla...protože dokáže odkrýt mnohé...*
přidáno 14.06.2008 - 15:18
komentářů2
Je z ní cítit spousta citu...;)
jako deníčkové vyznání...proč ne;)...*
přidáno 11.06.2008 - 17:57
komentářů1
líbí se mi ten konec...hezky řečeno
přidáno 08.06.2008 - 22:10
komentářů2
Je to opravdu klišé... Docela příjemné, nicméně nezaujalo, promiň.
přidáno 25.05.2008 - 19:53
komentářů1
zajímavé..hlavně ten konec
přidáno 01.03.2008 - 22:05
komentářů1
Pěkné...;)
» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming