1775.gif
datum 16.04.2013
ying-yang 31, žena
mailbox
děl 5
komentářů 9/22

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 07.02.2014 - 09:53
komentářů3
Moc hezké. Je v tom ta roztomilost zašifrovaná myslím právě díky těm - inu z mého pohledu dost jednoduchým - rýmům. Otevírá to prostor obrazotvornosti, když je třeba namalovat nějaké klasické obrázky. A zároveň je v tom cítit potlačený smutek, nebo spíš touho to mít, když už ne skutečné, tak aspoň namalované. Jako dívat se na krajinu na obraze, nádhernou v určitý okamžik, co malíř zachytil a kterému byl přítomen jen on a nikdo jiný už dál nemůže, ale může o tom snít a představovat si to.
přidáno 07.02.2014 - 09:22
komentářů3
jo hezky se to čte:-)
přidáno 07.02.2014 - 03:59
komentářů3
Ji,to není špatné...
přidáno 02.12.2013 - 12:21
komentářů5
O Vánocích se očekává(je nám to očekávání vnucováno), že mají být všichni šťastní, o to víc pak bolí, když to tak není.
V básni máš krásně zachycené štěstí, i smutek. Přitom v opravdu živé atmosféře. Líbí se mi moc!
přidáno 02.12.2013 - 09:15
komentářů5
má to atmosféru ...povedla se ti.-)
přidáno 01.12.2013 - 23:58
komentářů5
:o)
přidáno 01.12.2013 - 23:31
komentářů5
taky mě zaujala, vánoční strom trochu jinak, i to je bohužel život, hezký závěr se ti povedl
přidáno 01.12.2013 - 18:33
komentářů5
Zajímavá :-) Každopádně má svou atmosféru :-)
přidáno 12.11.2013 - 15:22
komentářů9
jednoducho krása. :)
přidáno 12.11.2013 - 15:02
komentářů9
V logice básně by ale měl tedy následovat verš ve smyslu: "Mám od čeho se odrazit" ne?
přidáno 11.11.2013 - 16:44
komentářů9
Musím souhlasit, je to krása. A doufám, že to není tvůj případ :-)
přidáno 11.11.2013 - 16:43
komentářů2
Jako měsíční svit na zasněženém lese, je to krásné, ale studí.
přidáno 11.11.2013 - 15:21
komentářů9
Moc krásná =)
přidáno 11.11.2013 - 07:26
komentářů9
Díky za názory. :)
přidáno 10.11.2013 - 23:28
komentářů9
věru dobré
přidáno 10.11.2013 - 19:40
komentářů9
No, opravdu povedená básnička, navíc mi úplně skvěle při čtení plynula, mě jen zarazil poslední verš druhé sloky, s tím bych si asi ještě pohrála, jinak si úplně barvitě popsala ten "pád", působivé
přidáno 10.11.2013 - 19:01
komentářů9
Souhlasím s Mannaz. :)
přidáno 10.11.2013 - 15:27
komentářů9
Krásná.
přidáno 02.10.2013 - 21:01
komentářů3
Hezké =))
přidáno 02.10.2013 - 09:29
komentářů3
Tuhle otázku si asi klade, nebo kladl každý z nás. Líbí se mi. Není to otřepané a to je dobře.
1|2
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming