![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Oukej, odcházím, ale zas se vrátím. Asi už jsem dospělý, dnes jsem i měnil kolo za rezervu. Ale prd, nejlepší je bejt pako, pak je ti jedno, kdo jsi.


ta myšlenka mi dnes bude doprovázet, je vtíravá, no je na pokec, protože dítě se vrací a dospělí odchází, anebo taky opačně :-)


to jsi uchopila poměrně trefně.. :) osobně bych si ještě pohrála trošku s formou, má to fakt potenciál a závěr s dospělým to lehce kazí (ne po obsahové stránce).. každopádně se mi to dost líbí..


.. hmm, to se fakt povedlo.. jak málo někdy stačí a na člověka to udělá hluboký dojem.. :)


Tak akorát. Má to lehce smyslný náboj...Cítím z toho temný podzimní večery..)


Přijde mi to nejlepší po "nezmoknem", tam bych asi udělal mezeru :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Anonymus [11], Romi [10], katastrkatastrof [5]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o NoWiš :Herec, básník, pretentious twat, nezávislý intelektuál a bratr ve všem kromě krve.