komentáře k dílům uživatele :

14.10.2012 - 20:31

6
:) :D

14.10.2012 - 19:58

6
Dobře napsané.. Docela vtipná historka..:)
Pro sokolníky mám slabost..:)

10.10.2012 - 19:59

2
Ajdalas: To napíšu nejspíš zejtra ;)

10.10.2012 - 19:56

2
A jak to bude dál?

05.10.2012 - 22:23

2
Devils_PIMP: díky... ;)

05.10.2012 - 20:01

2
Dobrý...

27.09.2012 - 21:12

2
Řemeslně odpovídá věku. Obsah zamilovaně klasický

27.09.2012 - 20:54

2
No..ty plně nahradíš taron v jemnosti a milé naivitě ...jo , ty budeš můj nástupce..jen ta druhá sloka ...slyšet, vyslyšet...nejde to nějak zpravit ? To tam kazí ...jinak se mi velmi líbí :)

23.09.2012 - 08:49

4
mě se taky líbí :)

22.09.2012 - 10:59

6
také u psaní mám podobné pocity,dobrá baseň

20.09.2012 - 22:05

4
taron: Ahoj trochu jsem to změnil koukni na to teď:)

20.09.2012 - 21:57

6
děkuju ;)

20.09.2012 - 20:57

4
Tato mi moc nesedí...že by špatná rytmika ? Hm...dobře přemýšlíš..já vždycky říkám , že láska a manželství je jedna velká loterie :)

19.09.2012 - 23:33

6
... přidávám se ...

19.09.2012 - 20:26

6
Taková milá, pěkná báseň :), líbí se mi to. . .

19.09.2012 - 19:57

4
Martenin: No..uznávám , že na takové roztomilosti jsem už trošku stará ..ale občas je napíši také...takže ti předávám žezlo ...umíš to lépe, než já a hlavně, máš na to ještě věk...líbí ..skutečně, loner má pravdu...vypadáš nadějně.. :)

19.09.2012 - 19:40

6
Jo..jo. roztomilé ...:)) Líbí ....

19.09.2012 - 16:15

6
Roztomilé.

19.09.2012 - 08:11

4
Děkuji, budu psat... :)

19.09.2012 - 08:00

4
nadejne ... pis