![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Připomnělo mi to moudrost a filozofii Coelha, tudíž se mi to moc líbí, tak k zasnění a k zamyšlení
Všude smog, pouliční světla, těžko však zhlédnout hvězdnou oblohu v plné kráse. Kam jsme to dojeli? Společnost přírodou přímo pohrdá!
má to něco do sebe,ale jsme taky součástí té skupiny i když tvořící a vnímající....
Jak snadno přicházíme o sebe
v geometrickém světě
betonových polí
A modrými skly periskopů
díváme se na nebe
Ta iluze je falešná
A najít se
to bolí...
v geometrickém světě
betonových polí
A modrými skly periskopů
díváme se na nebe
Ta iluze je falešná
A najít se
to bolí...
Krásná slova. Probouzejí představy. Ten závěr si musím zapamatovat!
první dva verše jsou hodně povedené Ty obrazy jsou fakt povedené a nejsou klišé... řadil bych to mezi ty lepší básně tady ;)
Podivej graf. upravu a samostatne dpojky mam rad tam, kde maji vyznam. Muzes mi je prisim tyto vyznamy vysvetlit? Dekuji.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Boleslava řekla o Nikytu :Bezva holka, se kterou můžu pokecat o všem a nepohádat se:-) Jo a taky moc pěkně píše, doporučuju...


