![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Nad posledními pěti řádky stojim s pusou dokořán v němém úžasu. Inspiruješ, něco mě napadlo. Díky.
videt ano... videt svoje rodne mesto pokazde jako cizinec... poprve... uzasny nazor... ;) ale prezentovat umerne s vekem...
black.heart: občas není od věci vidět svět jako puberťák, obvzlášť, co se lásky týče... nemyslíš?:) i když by možná bylo chvilkama lepší, kdyby ne... Ale právě přesně tyhle věci ty "teen"očíčka otvíraj dokořán a tak nějak neustále dospíváš a dospíváš a zjisťuješ o kolik věcí kolem sebe si ještě můžeš spálit prsty... chm... každopádně Ti děkuju za názor
a... každá mince má dvě strany, tenhle "příběh" je trošku komplikovanější :)
a... každá mince má dvě strany, tenhle "příběh" je trošku komplikovanější :)
TualKraplak: Já ti děkuju za Tvoje slova. Jen doufám, že Ti to je blízký právě stylem a ne zas až tak obsahem ;)
na me je trochu teen... tkanicky, motyli, krev... ale libi se mi, jsi sikovna...
a tohle si nezaslouzis... kasli na ni...
a tohle si nezaslouzis... kasli na ni...
Jak rychle ses naučila dělit třema
Tahle báseň je pecka ! To je přesně můj styl.
Děkuji Ti za ní !!!!!!!!!!parádní, parádní !
Tahle báseň je pecka ! To je přesně můj styl.
Děkuji Ti za ní !!!!!!!!!!parádní, parádní !
Homér: červená až na zadku ti děkuju za upozornění na tu ohavnost, co se mi tam vloudila. Jinak... mám pocit, že dnes už nejde nakombinovat slova tak, aby je před tebou už dávno někdo alespoň jednou nepoužil úplně přesně stejným způsobem... nejde mi o ty maličké části, ale spíš o ty pocity z "celku", každopádně děkuju za tvé řádky:)
Birtiri: nevím... tyhle řádky můžou být hodně, ale milé? chm... každopádně zajímavý názor :)
Sasanka: záleží asi na tom z jakého úhlu se na to podíváš, ale z těch některých... By určitě měla "tvrdšia"... :)) Děkuju Ti!
Kakuzu: jsou to "jen" pocity, ale nádherný, to se musí nechat, nicméně nevěřím, že je neznáš... :))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.


